Współpraca - zapraszamy !


Szanowni Państwo,

          NETCAFE POLAND jako bezpośredni importer i wyłączny dystrybutor na Polskę profesjonalnych preparatów trychologicznych, kosmetyków fryzjerskich, hiszpańskiej firmy RUEBER Laboratory, zaprasza Państwa do współpracy obejmującej sobą sprzedaż i dystrybucję produktów marki RUEBER.

 

INNOVATIVE TRICOSYSTEM
RUEBERCLINIC przedluzanie 09

 

 Naszą współpracę nawiążemy zwłaszcza z:

 • trychologami, gabinetami trychologicznymi
 • salonami fryzjerskimi,
 • salonami kosmetycznymi i SPA,
 • aptekami
 • fryzjerami i właścicielami salonów fryzjerskich
 • poszukujemy także handlowców i przedstawicieli handlowych z terenu całego kraju - wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji, wybrane osoby zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne.

 

       Zapraszamy na nasze strony do zapoznania się z szeroką gamą produktów i wysokim poziomem jakości produktów hiszpańskich kosmetyków fryzjerskich RUEBER, firmy z 25-letnią tradycją w dziedzinie pielęgnacji, mającą własne laboratorium i siedzibę w centrum Barcelony (Hiszpania).

          Dwie linie produktów: INNOVATIVE i Tricosystem (linia farmaceutyczna) dają klientowi profesjonalne, niezwykle efektywne rozwiązania dopasowane dokładnie do jego potrzeb. Ponadto niedawno RUEBER Laboratory postanowiło wypuścić na rynek serię produktów do pielęgnacji ciała RUEBERCLINIC. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pielęgnacji i urody.

Korzyści wynikające ze współpracy z naszą firmą to m.in.:

 • Wyłączna sprzedaż produktów RUEBER tylko poprzez profesjonalne salony fryzjerskie, kosmetyczne, SPA, apteki, gabinety odnowy i fizjoterapii. (nie prowadzimy sprzedaży przez internet)
 • Bezpłatne szkolenia w Polsce i Hiszpanii organizowane dla naszych klientów i firm z nami współpracującymi.
 • Praca na sprawdzonych, profesjonalnych produktach firmy z 25-letnią tradycją.
 • Wsparcie sprzedaży w/w kosmetyków poprzez bezpłatny wyjazd do Hiszpanii w celu merytorycznego i praktycznego szkolenia przez techników i specjalistów RUEBER Laboratory.
 • Upusty i atrakcyjne formy płatności dla hurtowni i sklepów fryzjerskich.

 

          Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gwarantujemy pomoc merytoryczną, wspomaganie sprzedaży przez różnego rodzaju akcje promocyjne, ciągłość dostaw i dostępność produktów zawsze bezpośrednio od producenta z gwarancją najwyższej jakości przy możliwie najniższych cenach zakupu. Już teraz mogą Państwo wzbogacić swoją ofertę i zadbać o satysfakcję własnych klientów dzięki profesjonalnym produktom hiszpańskiej marki RUEBER Laboratory.

          Osoby i firmy chcące nawiązać z nami współpracę handlową prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: tel. 603 166 681, 608 297 593 lub e-mail: import@rueber.pl   

 

 

 
 
 

Innovative

Linia produktów kosmetycznych do włosów oparta na najnowocześniejszej technologii naukowej. Niezwykła efektywność i zdumiewające rezultaty. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji i regeneracji skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce.

Tricosystem

Linia farmaceutyczna kosmetyków. Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu.

Przedłuzanie włosów

ICE EXTENSIONS to doskonała metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno: Ice Extensions Pack, Adhesive Hair Blue, Adhesive Hair Black, Action R-P, Cleaner. Kleje i rozpuszczalniki: T-FIX, T-Remove, K-Solvent, Nova Straight Adhesive, Dissolcare. Pielęgnacja: Lanotec Shampoo, B-Group, Glaze

Maski, odzywki i spraye

Skyderm, Soft Liquid, Wet-Look, Soft Extensions Innovative, Finishing Hair Spray, Technique Mousse, Sweet Conditioner, Nutrient Mask, Excesive Mask, Restorative, Revital, Silk Pearl, Iboderm, Protemolt

Skontaktuj się z nami

NETCAFE POLAND
Piotr Zegarski
86-050 Solec Kujawski
ul. Toruńska 50A/23
NIP 953-227-86-11
tel. 52 387 19 44
e-mail: import@rueber.pl