Trycholog - gabinet trychologiczny


Czym właściwie zajmuje się trycholog 

Jak funkcjonuje gabinet trychologiczny i w czym pomoże nam trycholog?

 

Te jak i wiele innych pytań, niepotrzebnych obaw nasówa się nam przed wizytą u trychologa. Każda kobieta chce mieć piękne, zdrowe i lśniące włosy. Niestety co raz więcej osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn zaczyna mieć problemy ze skórą głowy, a co za tym idzie także i z włosami.

trycholog-gabinet-trychologiczny


I tutaj z pomocą przychodzi nam trychologia, która najkrócej mówiąc jest nauką skupiającą się na skórze głowy i włosach.


Badanie za pomocą microcamery i diagnoza to zadanie, które każdy trycholog przeprowadza podczas  Twojej wizyty w gabinecie trychologicznym. Badanie jest praktycznie bezbolesne i ogranicza się do pobrania niewielkiej ilości włosów z kilku miejsc na głowie, które następnie specjalista poddaje fachowej ocenie i badaniu microcamerą w powiększeniu x200.

Trycholog ocenia stan skóry głowy, bada włosy i ich ilości w fazie anagen, katagen, telogen. Bardzo ważne jest, by podczas całej kuracji być pod stałą opieką trychologa i gabinet trychologiczny odwiedzać podczas regularnych wizyt kontrolnych aby sprawdzać przebieg kuracji. 

tricosystem 03_03

Dla trychologów i gabinetów trychologicznych przygotowaliśmy linię preparatów z serii TRICOSTSTEM. Jest to linia typowo farmaceutyczna, która powinna być sprzedawana klientom gabinetów po wcześniejszym badaniu microcamerą i diagnozie trychologa. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram, produkty RUEBER są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudową przy nadmiernym wypadaniu. Najwyższa jakość preparatów z linii TRICOSYSTEM pozwala skutecznie rozwiązywać problemy: wypadania włosów, łupieżu, łuszczycy, włosów przetłuszczających się, wolno rosnących, zniszczonych chemicznie i mechanicznie. Na preparatach trychologicznych RUEBER pracuje wiele doskonałych gabinetów trychologicznych, potwierdając ich skuteczność.  

 
 
 

Innovative

Linia produktów kosmetycznych do włosów oparta na najnowocześniejszej technologii naukowej. Niezwykła efektywność i zdumiewające rezultaty. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji i regeneracji skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce.

Tricosystem

Linia farmaceutyczna kosmetyków. Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu.

Przedłuzanie włosów

ICE EXTENSIONS to doskonała metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno: Ice Extensions Pack, Adhesive Hair Blue, Adhesive Hair Black, Action R-P, Cleaner. Kleje i rozpuszczalniki: T-FIX, T-Remove, K-Solvent, Nova Straight Adhesive, Dissolcare. Pielęgnacja: Lanotec Shampoo, B-Group, Glaze

Maski, odzywki i spraye

Skyderm, Soft Liquid, Wet-Look, Soft Extensions Innovative, Finishing Hair Spray, Technique Mousse, Sweet Conditioner, Nutrient Mask, Excesive Mask, Restorative, Revital, Silk Pearl, Iboderm, Protemolt

Skontaktuj się z nami

NETCAFE POLAND
Piotr Zegarski
86-050 Solec Kujawski
ul. Toruńska 50A/23
NIP 953-227-86-11
tel. 52 387 19 44
e-mail: import@rueber.pl