cat rueberclinic

Cellustop - krem antycellulitowy

OPIS PRODUKTU:

Doskonały krem antycellulitowy. Jego składniki czynne zwiększają drenaż i zapobiegają gromadzeniu się tłuszczu.

ZASADA DZIAŁANIA / SKŁADNIKI CZYNNE:

Morszczyn pęcherzykowaty: Działa nawilżająco, pozostawia na skórze film ochronny, koi, łagodzi podrażnienia i zapobiega starzeniu się skóry. Zawartość jodyny pomaga zmobilizować płyn zatrzymany w pewnych częściach ciała, pobudza krążenie i usuwa toksyny.
Kasztan: poprawia krążenie i natlenienie, pobudza regenerację tkanek.
Kolagen hydrolizowany: Nawilża i regeneruje, działa przeciwzmarszczkowo i ochronnie zarówno na skórę tłustą jak i suchą.
Gliceryna: Nawilż i koi skórę. Pozostawiając warstwę ochronną zapobiega nadmiernemu przesuszaniu.
Balsamowiec, Koleus: Rośliny znane w medycynie ajurwedyjskiej z działania lipolitycznego. Usuwają trójglicerydy i zapobiegają ich ponownemu odkładaniu.
Dihydromirycetyna: Nowy molekuł który wpływa do metabolizm lipidów. Redukuje lipogenezę i adipogenezę (odkładanie się tkanki tłuszczowej) zwiększając lipolizę.

Stosowanie:

Nałożyć odpowiednią ilość i delikatnie wmasować w skórę aż do całkowitego wchłonięcia. 

OPAKOWANIE:

500 ml. słoiczek

DOSTĘPNOŚĆ:

małą ilość

 
 
 

Innovative

Linia produktów kosmetycznych do włosów oparta na najnowocześniejszej technologii naukowej. Niezwykła efektywność i zdumiewające rezultaty. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji i regeneracji skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce.

Tricosystem

Linia farmaceutyczna kosmetyków. Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu.

Przedłuzanie włosów

ICE EXTENSIONS to doskonała metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno: Ice Extensions Pack, Adhesive Hair Blue, Adhesive Hair Black, Action R-P, Cleaner. Kleje i rozpuszczalniki: T-FIX, T-Remove, K-Solvent, Nova Straight Adhesive, Dissolcare. Pielęgnacja: Lanotec Shampoo, B-Group, Glaze

Maski, odzywki i spraye

Skyderm, Soft Liquid, Wet-Look, Soft Extensions Innovative, Finishing Hair Spray, Technique Mousse, Sweet Conditioner, Nutrient Mask, Excesive Mask, Restorative, Revital, Silk Pearl, Iboderm, Protemolt

Skontaktuj się z nami

NETCAFE POLAND
Piotr Zegarski
86-050 Solec Kujawski
ul. Toruńska 50A/23
NIP 953-227-86-11
tel. 52 387 19 44
e-mail: import@rueber.pl