cat innovative

Silk Pearl - serum naprawcze

OPIS PRODUKTU:

Silk Pearl to doskonałe serum naprawcze dla włosów zniszczonych u nasady i na końcach. Dzięki wielkiej mocy odżywczej rewitalizuje strukturę włosów nadając im niezwykłą jedwabistość. Idealnie wygładza włos.

WSKAZANIA:

Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, ale szczególnie do włosów, którym brak jedwabistości, suchych i bardzo suchych, jak również farbowanych z pasemkami lub po trwałej ondulacji.
Polecany także do włosów przedłużanych.

OPAKOWANIE:

30 ml. x 2 flakoniki w opakowaniu

DOSTĘPNOŚĆ:

 

 
 
 

Innovative

Linia produktów kosmetycznych do włosów oparta na najnowocześniejszej technologii naukowej. Niezwykła efektywność i zdumiewające rezultaty. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji i regeneracji skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce.

Tricosystem

Linia farmaceutyczna kosmetyków. Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu.

Przedłuzanie włosów

ICE EXTENSIONS to doskonała metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno: Ice Extensions Pack, Adhesive Hair Blue, Adhesive Hair Black, Action R-P, Cleaner. Kleje i rozpuszczalniki: T-FIX, T-Remove, K-Solvent, Nova Straight Adhesive, Dissolcare. Pielęgnacja: Lanotec Shampoo, B-Group, Glaze

Maski, odzywki i spraye

Skyderm, Soft Liquid, Wet-Look, Soft Extensions Innovative, Finishing Hair Spray, Technique Mousse, Sweet Conditioner, Nutrient Mask, Excesive Mask, Restorative, Revital, Silk Pearl, Iboderm, Protemolt

Skontaktuj się z nami

NETCAFE POLAND
Piotr Zegarski
86-050 Solec Kujawski
ul. Toruńska 50A/23
NIP 953-227-86-11
tel. 52 387 19 44
e-mail: import@rueber.pl