NETCAFE POLAND

Firma NETCAFE POLAND istnieje od roku 2001, początkowy profil działalności firmy skupiał się wokół branży IT, który to dział istnieje i jest rozwijany po dzień dzisiejszy.
Rozwój firmy i szukanie nowych wyzwań skierował naszą uwagę na rynek profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Prowadząc analizę rynku i potrzeb klientów, nasza firma szukała produktów, które spełniałyby wymagania profesjonalistów i mogły skutecznie konkurować na szeroko pojętym rynku profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Szukaliśmy produktów, które szczególny nacisk kładą na pielęgnację skóry głowy i włosów.

Nasze wysiłki zaowocowały w roku 2011 podpisaniem umowy dealerskiej z hiszpańską firmą RUEBER. Zostaliśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem marki RUEBER na Polskę. Naszą ofertę kierujemy głównie do salonów fryzjerskich i fryzjerów, którzy po za stylizacją dbają także o zdrowe włosy swoich klientów. Oferujemy dwie podstawowe linie produktów jakimi są serie Innovative i Tricosystem, dające klientowi profesjonalne, niezwykle efektywne rozwiązania dopasowane dokładnie do jego potrzeb. Firma RUEBER to także innowacyjna, opatentowana metoda przedłużania włosów Ice Extensions.

Produkty, które oferujemy dostarczamy bezpośrednio do salonów fryzjerskich poprzez sieć naszych przedstawicieli handlowych, zamówienia przyjmujemy także telefonicznie. Naszą misją jest wprowadzenie i ugruntowanie marki RUEBER na polskim rynku fryzjerskim. Nawiążemy chętnie współpracę z salonami i fryzjerami chcącymi profesjonalnie zadbać o pielęgnację skóry głowy i włosów swoich klientów.

Szukamy ludzi z pasją, chcących się nieustannie rozwijać w czym pomóc mogą szkolenia prowadzone przez nas zarówno w Polsce jak i w Hiszpanii przez techników RUEBER. Dajemy z siebie wszystko aby zapewnić jak najlepszą współpracę i zadowolenie naszych klientów. Wspomagamy swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno nowe salony fryzjerskie jak i te, które działają na rynku już od długiego czasu, a chcące zaskoczyć czymś nowym swoich klientów. Zapraszamy do współpracy !

RUEBER 
 
Firma RUEBER została założona w 1982 roku przez naszego Dyrektora Generalnego - José María Codina - po przeprowadzeniu dogłębnych badań. Od tej pory stale rozwijamy się, by stać się symbolem w dziedzinie włosów na poziomie krajowym i międzynarodowym. 
 
Nasze bardzo duże doświadczenie i silna pozycja na rynku w dziedzinie peruk na miarę, przedłużania włosów, akcesoriów oraz produktów do włosów stawia nas w czołówce i umożliwia sprostanie wymaganiom i potrzebom klientów.
 
Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi profesjonalistami aby zapewnić spersonalizowaną ocenę techniczną, wsparcie i serwis na najwyższym poziomie. Robimy wszystko by nasze podejście było zawsze twórcze i innowacyjne. Wymagamy dużo od siebie i dajemy z siebie wszystko i dlatego produkujemy i rozprowadzamy produkty spełniające najwyższe standardy i oczekiwania.
 
Firma RUEBER LABORATORIES została założona w roku 1990 jako wynik dogłębnej analizy, prowadzonej poprzez obserwację i rosnącą świadomość potrzeby wprowadzenia na rynek produktów, które sprostają potrzebom i oczekiwaniom profesjonalistów. 
 
Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu włosów. Do dyspozycji klientów dajemy grupę profesjonalistów prowadzących kursy dokształcające, które wspomagają rozwój Twojego biznesu. 
 
Dwie linie naszych produktów, Innovative i Tricosystem dają klientowi profesjonalne, niezwykle efektywne rozwiązania dopasowane dokładnie do jego potrzeb. Ponadto niedawno RUEBER LABORATORIES postanowiło wypuścić na rynek serię produktów do pielęgnacji ciała RUEBERCLINIC. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pielęgnacji i urody. 
 
Pracujemy codziennie, żeby zapewnić profesjonalistom produkty i usługi najwyższej klasy i jakości.
 
 
 

Innovative

Linia produktów kosmetycznych do włosów oparta na najnowocześniejszej technologii naukowej. Niezwykła efektywność i zdumiewające rezultaty. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji i regeneracji skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce.

Tricosystem

Linia farmaceutyczna kosmetyków. Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu.

Przedłuzanie włosów

ICE EXTENSIONS to doskonała metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno: Ice Extensions Pack, Adhesive Hair Blue, Adhesive Hair Black, Action R-P, Cleaner. Kleje i rozpuszczalniki: T-FIX, T-Remove, K-Solvent, Nova Straight Adhesive, Dissolcare. Pielęgnacja: Lanotec Shampoo, B-Group, Glaze

Maski, odzywki i spraye

Skyderm, Soft Liquid, Wet-Look, Soft Extensions Innovative, Finishing Hair Spray, Technique Mousse, Sweet Conditioner, Nutrient Mask, Excesive Mask, Restorative, Revital, Silk Pearl, Iboderm, Protemolt

Skontaktuj się z nami

NETCAFE POLAND
Piotr Zegarski
86-050 Solec Kujawski
ul. Toruńska 50A/23
NIP 953-227-86-11
tel. 52 387 19 44
e-mail: import@rueber.pl