Aktual news - 003 Termin szkolenia w Hiszpanii - czytaj więcej...

11.10.2012

Najbliższy termin szkolenia w Hiszpanii to 12-16 listopada. Wszystkie miejsca już są zarezerwowane. Osoby chętne na kolejne szkolenia proszone są o kontakt telefoniczny lub e-mail. Prosimy pytać o kolejne terminy szkoleń obejmujących w/g potrzeb: przedłużanie włosów metodą Ice Extensions, przeprowadzanie badań za pomocą microcamery, omówienie serii TRICOSYSTEM i Innovative, perukarstwo i inne. Szkolenia przeprowadzane są w Barcelonie w centrum szkoleniowym RUEBER, prowadzone są przez hiszpańskich specjalistów, po ukończeniu szkoleń otrzymują Państwo odpowiednie certyfikaty RUEBER. 

 
 
 

Innovative

Linia produktów kosmetycznych do włosów oparta na najnowocześniejszej technologii naukowej. Niezwykła efektywność i zdumiewające rezultaty. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji i regeneracji skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce.

Tricosystem

Linia farmaceutyczna kosmetyków. Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu.

Przedłuzanie włosów

ICE EXTENSIONS to doskonała metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno: Ice Extensions Pack, Adhesive Hair Blue, Adhesive Hair Black, Action R-P, Cleaner. Kleje i rozpuszczalniki: T-FIX, T-Remove, K-Solvent, Nova Straight Adhesive, Dissolcare. Pielęgnacja: Lanotec Shampoo, B-Group, Glaze

Maski, odzywki i spraye

Skyderm, Soft Liquid, Wet-Look, Soft Extensions Innovative, Finishing Hair Spray, Technique Mousse, Sweet Conditioner, Nutrient Mask, Excesive Mask, Restorative, Revital, Silk Pearl, Iboderm, Protemolt

Skontaktuj się z nami

NETCAFE POLAND
Piotr Zegarski
86-050 Solec Kujawski
ul. Toruńska 50A/23
NIP 953-227-86-11
tel. 52 387 19 44
e-mail: import@rueber.pl