Aktual news - 007 Bez parabenów - czytaj więcej...

07.02.2014

Miło nam poinformować, że w ofercie RUEBER mamy obecnie następujące produkty pozbawione parabenów z linii RUEBERCLINIC:

AQUA-C 24H. - głęboko nawilżający krem do rąk, przeznaczony dla skóry bardzo wrażliwej. Pozostawia skórę dłoni niezwykle miękką, elastyczną, nawilżoną. Krem sprzedawany jest w opakowaniach 100 ml. i 500 ml.

TERLACTINE - kremowe, nawilżające mydło w płynie. Utrzymuje pH skóry na poziomie 5,5. Mydło oferowane jest w opakowaniach 100 ml. i 500 ml.

UREAVIT Hidracin U.R. - krem na bazie mocznika, do dłoni i całego ciała. Krem o właściwościach silnie nawilżających, skutecznie wnika w skórę, pozostawiając ją nawilżoną, gładką i elastyczną. Przeznaczony dla odwodnionej, suchej lub bardzo suchej skóry. Sprawia, że skóra pozostaje gładka i elastyczna. Krem sprzedawany w opakowaniach 200 ml.

 
 
 

Innovative

Linia produktów kosmetycznych do włosów oparta na najnowocześniejszej technologii naukowej. Niezwykła efektywność i zdumiewające rezultaty. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji i regeneracji skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce.

Tricosystem

Linia farmaceutyczna kosmetyków. Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu.

Przedłuzanie włosów

ICE EXTENSIONS to doskonała metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno: Ice Extensions Pack, Adhesive Hair Blue, Adhesive Hair Black, Action R-P, Cleaner. Kleje i rozpuszczalniki: T-FIX, T-Remove, K-Solvent, Nova Straight Adhesive, Dissolcare. Pielęgnacja: Lanotec Shampoo, B-Group, Glaze

Maski, odzywki i spraye

Skyderm, Soft Liquid, Wet-Look, Soft Extensions Innovative, Finishing Hair Spray, Technique Mousse, Sweet Conditioner, Nutrient Mask, Excesive Mask, Restorative, Revital, Silk Pearl, Iboderm, Protemolt

Skontaktuj się z nami

NETCAFE POLAND
Piotr Zegarski
86-050 Solec Kujawski
ul. Toruńska 50A/23
NIP 953-227-86-11
tel. 52 387 19 44
e-mail: import@rueber.pl