Przedłużanie włosów metodą RUEBER

img przedluzanie

Hiszpańska firma RUEBER to także innowacyjna, opatentowana metoda przedłużania włosów Ice Extensions. Nasze bardzo duże doświadczenie i silna pozycja na rynku w dziedzinie peruk na miarę, przedłużania włosów, akcesoriów oraz produktów do włosów stawia nas w czołówce i umożliwia sprostanie wymaganiom i potrzebom klientów. Tak zwana zimna fuzja czyli Ice Extensions to metoda polegająca na przedłużaniu włosów na zimno, za pomocą specjalnych preparatów RUEBER. Łączenia są niezwykle trwałe, odporne na zabrudzenia, łączenie kosmyków włosów to kwestia kilku sekund. Ta metoda na przedłużanie włosów jest znana na całym świecie jako jedna z najbardziej nowatorskich i skutecznych. Dodatkowo hiszpańska firma RUEBER posiada w swojej ofercie 100% włosy naturalne bardzo wysokiej jakości.

Rozwój firmy i szukanie nowych wyzwań skierował naszą uwagę na rynek profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Prowadząc analizę rynku i potrzeb klientów, nasza firma szukała produktów, które spełniałyby wymagania profesjonalistów i mogły skutecznie konkurować na szeroko pojętym rynku profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Po przedłużaniu czy zagęszczaniu włosów, warto zadbać także o ich szczególną pielęgnację. Chociażby kompleks witaminowy B-Group dla włosów przedłużanych, regenerujący szampon Lanotec Shampoo dla włosów przedłużanych, czy odżywka w sprayu Soft Extensions są produktami godnymi uwagi.

Zapraszamy także na szkolenia z przedłużania włosów metodą Ice Extensions, szkolenia z przedłużania włosów metodą RUEBER prowadzimy zarówno w Polsce jak i Hiszpanii (szkolenia prowadzone przez Hiszpańskich specjalistów w siedzibie RUEBER w Barcelonie - oczywiście zapewniamy także tłumaczy), szkolenia zakończone są uzyskaniem odpowiedniego Certyfikatu. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Czytaj więcej

 
 

link zamowienia

link szkolenia

Zapisz się do Newsletter'a

 
 

Innovative

Linia produktów kosmetycznych do włosów oparta na najnowocześniejszej technologii naukowej. Niezwykła efektywność i zdumiewające rezultaty. Szeroki asortyment produktów do pielęgnacji i regeneracji skóry głowy i włosów od nasady aż po same końce.

Tricosystem

Linia farmaceutyczna kosmetyków. Efekty działań przeprowadzonych przez RUEBER LABORATORIES postrzegamy jako nasz wkład w dziedzinę trychologii. Po przeprowadzeniu analizy włosów Dermogram i Trichogram nasze produkty są wspaniałym rozwiązaniem wszelkich problemów związanych z włosami, również ich odbudowę przy nadmiernym wypadaniu.

Przedłuzanie włosów

ICE EXTENSIONS to doskonała metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno: Ice Extensions Pack, Adhesive Hair Blue, Adhesive Hair Black, Action R-P, Cleaner. Kleje i rozpuszczalniki: T-FIX, T-Remove, K-Solvent, Nova Straight Adhesive, Dissolcare. Pielęgnacja: Lanotec Shampoo, B-Group, Glaze

Maski, odzywki i spraye

Skyderm, Soft Liquid, Wet-Look, Soft Extensions Innovative, Finishing Hair Spray, Technique Mousse, Sweet Conditioner, Nutrient Mask, Excesive Mask, Restorative, Revital, Silk Pearl, Iboderm, Protemolt

Skontaktuj się z nami

NETCAFE POLAND
Piotr Zegarski
86-050 Solec Kujawski
ul. Toruńska 50A/23
NIP 953-227-86-11
tel. 52 387 19 44
e-mail: import@rueber.pl